TRENERZY


LEKKA ATLETYKA

1. WOJCIECH CYNOWSKI.

trener.1@lidergrodzisk.pl

2. JACEK ZAWADZKI.

trener.9@lidergrodzisk.pl

3. DARIUSZ SZYMCZUK.

trener.6@lidergrodzisk.pl

TRIATHLON

1. WOJCIECH CYNOWSKI.

trener.1@lidergrodzisk.pl

2. MICHAŁ RANWID.

trener.2@lidergrodzisk.pl

NORDIC WALKING

1. WOJCIECH CYNOWSKI.

trener.1@lidergrodzisk.pl

2. JUSTYNA SZELIGA.

trener.5@lidergrodzisk.pl

3. ANNA MURZYN.

trener.7@lidergrodzisk.pl

BIEGI NARCIARSKIE

1. NATALIA GRZEBISZ - ZATOŃSKA.

trener.8@lidergrodzisk.pl

PIŁKA NOŻNA KOBIET

WKRÓTCE NOWY TRENER.

SPORT NIEPEŁNOSPRAWNYCH I NIESŁYSZĄCYCH

WKRÓTCE NOWY TRENER.

WOJCIECH CYNOWSKI. LEKKA ATLETYKA, TRIATHLON, NORDIC WALKING.

Uprawiane w przeszłości dyscypliny: piłka nożna, lekka atletyka – 10-bój (100 m, 400 m, 1500 m, 110 m ppł, skok w dal, skok wzwyż, skok o tyczce, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem), wielobój służb mundurowych – 5-bój (strzelanie, pływanie - 300 m, skok w dal, pchnięcie kulą, bieg na przełaj - 3000 m).
Kluby Sportowe: POGOŃ Grodzisk Maz., GWARDIA Warszawa, AZS-AWF Warszawa, LIDER Grodzisk Maz.
Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski, uczestnik zawodów międzynarodowych, w tym Mistrzostw Świata. Wielokrotny medalista, w tym Mistrzostw Polski.

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Przygodę ze sportem zaczął od piłki nożnej w Pogoni Grodzisk Maz., jako kapitan drużyny trenowanej przez ś.p. Kazimierza Drygalskiego - pierwszego trenera Grzegorza Laty. Po śmierci trenera odszedł z Pogoni Grodzisk Maz. i rozpoczął uprawianie lekkiej atletyki, najpierw w Gwardii Warszawa, a następnie w AZS-AWF Warszawa, gdzie trenował i startował z najlepszymi zawodnikami w kraju. Ze względów rodzinnych zakończył przedwcześnie karierę. Następnie rozpoczął i uprawiał wielobój służb mundurowych, do czasu organizowania zawodów w tej dyscyplinie. Obecnie, od początku 2013 roku, uprawia sport wyłącznie rekreacyjnie. Inicjator wspólnego biegania w Grodzisku Maz. i założenia Klubu Sportowego LIDER Grodzisk Maz. 

Licencjonowany trener lekkiej atletyki, triathlonu i nordic walking. Jego zawodnicy zdobywają medale na różnych zawodach rangi mistrzowskiej.

JACEK ZAWADZKI. LEKKA ATLETYKA.

Uprawiane dyscypliny w przeszłości: piłka nożna, tenis ziemny, boks. Obecnie: lekkoatletyka - (100 m, 200 m, 400 m) w klubie OKS SKRA Warszawa.

Od lat jest w czołówce polskich sprinterów. Wielokrotnie uczestniczył w Mistrzostwach Polski. Był zawodnikiem zaplecza Kadry Narodowej. Jego rekordy to 10.77 na 100 m i 22.01 na 200 m.

Od zawsze jest powiązany ze sportem. Już w szkole podstawowej brał udział w zawodach piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, pływania i lekkoatletyki. Przez okres gimnazjalny trenował boks amatorsko, a w szkole średniej tenis ziemny. W 2013 r zaczął trenować zawodowo lekkoatletykę, którą po dziś dzień trenuje. 

Jest instruktorem lekkoatletyki, trenerem personalnym ze specjalizacją medyczną oraz trenerem ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię. Na co dzień prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe, motoryczne i personalne z dziećmi oraz młodzieżą na terenie Warszawy, Pruszkowa i Grodziska Maz.

DARIUSZ SZYMCZUK. LEKKA ATLETYKA.

MICHAŁ RANWID. TRIATHLON.

Instruktor pływania. Od kilkunastu lat prowadzi zajęcia nauki i doskonalenie pływania oraz fizjoterapię w wodzie.
Instruktor WOPR. Posiada uprawnienia do prowadzenia szkoleń z zakresu ratownictwa.

Ukończył studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego. 
Ukończył studia podyplomowe na kierunku przygotowanie pedagogiczne oraz wychowanie fizyczne.
Od kilkunastu lat stale pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym. Również pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole. 

Podczas pracy na basenie zdobył doświadczenie w zakresie nauczania indywidualnego i prowadzenia zajęć z grupami. Potrafi zainteresować nowymi ćwiczeniami, przy zachowaniu dyscypliny, która jest niezbędna ze względu na bezpieczeństwo osób będących pod Jego opieką. Indywidualne dotarcie do każdej uczącej się osoby i pokonanie lęku związanego z wodą jest Jego nadrzędnym celem.

JUSTYNA SZELIGA. NORDIC WALKING.

Miłośniczka sportowego trybu życia. Jej wielką pasją jest nordic walking. Lubi też jeździć na rowerze, łyżwach, a także pływać. Szczególnie ceni sobie kontakt z przyrodą. Kocha wycieczki poza miasto, górskie wędrówki i podróże.

W Klubie Sportowym LIDER od 2018 roku regularnie uprawia nordic walking. 
Startowała w Mistrzostwach Polski w Nordic Walking, Pucharze Polski w Nordic Walking, Pucharze Europy w Nordic Walking oraz Pucharze Świata w Nordic Walking.

Posiada uprawnienia Instruktora Nordic Walking z licencją Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Uczestniczyła także w szkoleniach Master Nordic Walking Academy: "Trening funkcjonalny w Nordic Walking", "Nordic Walking w teorii i praktyce".

ANNA MURZYN. NORDIC WALKING.

W Klubie Sportowym LIDER trenuje od 2018 roku. 

Uwielbia kontakt z naturą oraz ceni współpracę z ludźmi, dlatego jako formę aktywności wybrała Nordic Walking. Dla Niej ma on właściwości wręcz terapeutyczne. "Podczas prawidłowego marszu pracują mocno nasze mięśnie, zaś głowa odpoczywa. Gdy dodasz do tego cudowne towarzystwo, które przybywa na zajęcia, to przepis na udany wieczór jest gotowy".

Posiada uprawnienia Instruktora Nordic Walking z licencją Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. 

Jej celem jest nauczenie techniki marszu jak najlepiej oraz dobra zabawa.

NATALIA GRZEBISZ - ZATOŃSKA. BIEGI NARCIARSKIE.

Doktor nauk o kulturze fizycznej, autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych związanych ze sportem i żywieniem (Magazyn Bieganie, BikeBoard, Gazeta Wyborcza, biegowki24.pl, biegambolubie.com.pl i inne).

Była biegaczka narciarska startująca w zawodach krajowych i międzynarodowych. 
Zwyciężczyni letniego i zimowego Biegu Piastów. 

Obecnie amatorsko bierze udział w maratonach i ultramaratonach narciarskich oraz kolarskich. 

Prowadzi treningowo i dietetycznie zawodników SN Klasyk Warszawa. 
Trener II klasy PZN w biegach narciarskich i narciarstwie alpejskim. 

Po badaniach naukowych opisanych w doktoracie o zmianach biochemicznych pod wpływem wysiłku kolarzy (endokrynnymi i immunologicznymi) rozpoczęła kolejne o monitorowaniu wysiłku i zmianach biochemicznych i fizjologicznych u amatorsko trenujących biegaczy narciarskich.

Więcej informacji i kontakt: https://www.facebook.com/NataliaGrzebisz/

PIŁKA NOŻNA KOBIET.

SPORT NIEPEŁNOSPRAWNYCH I NIESŁYSZĄCYCH.

WKRÓTCE KOLEJNI TRENERZY.