ZAWODNICY


LEKKA ATLETYKA

DZIECI (6 - 9 lat)

1. BALCERSKA Helena
2. BIENIADA Antonina
3. BIENIADA Michalina
4. ENGEL Zuzanna
5. KOZŁOWSKA Sonia
6. KUĆMIERZ Zuzanna
7. MICHALAK Helena
8. MOCZADŁOWSKA Amelia
9. PAWLUKOJĆ Łucja
10. STUBIŃSKA Michalina
11. ŻUKOWSKA Pola

1. BIAŁACH Filip
2. BORKOWSKI Antoni
3. BORKOWSKI Jan
4. KOWALCZUK Ariel
5. TOKARSKI Michał
6. TOKARSKI Tomasz

DZIECI (10 - 13 lat)

1. BIAŁACH Zuzanna
2. HARTENBERG Ewa
3. IZDEBSKA Katarzyna
4. KOWALCZYK Kamila
5. MAŁKOWSKA Zuzanna
6. PAWLUKOJĆ Emilia
7. PAWLUKOJĆ Klara
8. WÓJCIK Karolina
9. ZAWADA Patrycja
10. ZIMECKA Alicja
11. ŻUKOWSKA Maja

1. BALCERSKI Antoni
2. BIERNACKI Filip
3. BUJAK Benon
4. BYLINA Ignacy
5. GORAJ Tomasz
6. GRZESIAK Jan
7. KOSMALA Adam
8. KOŹLICKI Julian
9. PROKOPCZYK Patryk Leon
10. ZAWADA Tomasz

MŁODZICY (14 - 15 lat)

BIEGI KRÓTKIE

1. BOBROWICZ Jagoda
2. CHOJNOWSKA Oliwia
3. JANKOWSKA Lena
4. KARCZEWSKA Kinga
5. TUSZYŃSKA Kaja
6. WAŻNY Maria
7. ZIÓŁEK Zofia

1. CIBOROWSKI Jakub
2. MIKOŁAJCZYK Kacper
3. ZIÓŁEK Antoni

BIEGI ŚREDNIE I DŁUGIE

1. PIEKARSKI Filip

RZUTY

1. MICHALAK Oliwia

SKOKI

1. KLIMOWICZ Hanna
2. SKORUPA Natalia

WIELOBÓJ

1. BONIKOWSKA Antonina
2. DUKACZEWSKA Róża
3. DWOJAK Natalia
4. MAGRYTA Natalia

JUNIORZY MŁODSI (16 - 17 lat)

BIEGI KRÓTKIE

1. BUJAK Mikołaj

BIEGI ŚREDNIE I DŁUGIE

1. ŻULIŃSKA Kamila

1. KLONOWSKI Andrzej
2. MAŁECKI Mateusz
3. ŚLADEWSKI Stanisław

SKOKI

1. MISZCZYSZYN Bartosz

JUNIORZY (18 - 19 lat)

WIELOBÓJ

1. BOBROWICZ Weronika

SENIORZY (20 - 34 lata)

SKOKI

1. DĄBROWSKI Karol

MASTERSI (od 35 lat)

WIELOBÓJ

1. SĘKOWSKA Katarzyna

1. DZIEŁAK Robert
2. GRONKIEWICZ Marek

TRIATHLON

DZIECI (10 - 13 lat)

1. FOLGA Weronika

AGE GROUP (od 18 lat) 

1. DUKACZEWSKA Joanna

1. DUKACZEWSKI Mateusz

NORDIC WALKING

DOROŚLI (od 18 lat)

1. CYNOWSKA Katarzyna
2. GOSPODARCZYK Joanna
3. MURZYN Anna
4. SZELIGA Justyna

BIEGI NARCIARSKIE

WKRÓTCE NOWI ZAWODNICY

PIŁKA NOŻNA KOBIET

WKRÓTCE NOWE ZAWODNICZKI

SPORT NIEPEŁNOSPRAWNYCH I NIESŁYSZĄCYCH

WKRÓTCE NOWI ZAWODNICY